SciTalks Final

Kdy / 31.08.2021 od 19:00 hodin
Kde / Paralelní Polis & https://m.youtube.com/watch?v=uFdMj-g6MN4,
Dělnická 475, 170 00 Praha 7

Bavila vás první série Scitalks? Rádi byste se osobně potkali s některým z přednášejících, dali si s nimi pivo a zahráli si pub quiz?

Neváhejte a doražte na live/stream akci přímo do Polis!
Ze studia poběží livestream jak do vašich domovů, tak do naší kavárny, kde se budeme bavit společně s Jakubem Skočdopole, Bárou Hudcovou, Terezou Pavlíčkovou, Jiřím-Jakubem Zévlem, Lenkou Hronovou a Markem Matasem

Na začátku live přenosu se můžete těšit na Scitalks přednášku od Marka Matase (FJFI CVUT)!
A o čem bude? 
Zjištění, že je hmota našeho vesmíru dominována neviditelnou a všudypřítomnou temnou hmotou, otřáslo jak vědeckou tak i laickou komunitou. Snaha o identifikování původu a detailních vlastností tohoto záhadného fenoménu byla zatím neúspěšná, ale do jejího lovu se nyní masivně zapojují stále důmyslnější experimenty a materiály. Bude temná hmota pozorována na zemi? Co o ní doposud jako lidstvo víme a jak se ji snažíme odhalit?

Těšíme se na vás 31.8. od 19 hodin!

 

16|06

2022

StG @ SI vol. 24

chci vědět více

10|05

2022

StG @ Blansko vol. 2

chci vědět více

21|04

2022

StG @ SI vol. 23

chci vědět více

07|02

2022

StG @ SI vol. 22

chci vědět více
blíží se proběhlo

Kontakt

Každé vystoupení Science to Go je sérií minipřednášek na nejrůznější témata z přírodních věd. K vystoupení je potřeba pouze místnost s dataprojektorem. Chcete-li jej zorganizovat ve Vašem městě, Vašem kulturním centru, Vaší knihovně, Vašem divadle… rádi za Vámi přijedeme! Napište nám mail na jeden z kontaktů a domluvíme se.

Mám zájem o přednášku

prednasky@sciencetogo.cz

Řekněte si o témata, která Vás zajímají. Nebo je můžeme vymyslet společně. Těšíme se na viděnou u Vás!